Babie Leto v JasnejAj Vy milujete jesenné prechádzky v slnečnom počasí obkolesený farebnou prírodou? Máme pre Vás tie najlepšie tipy ako si Babie leto môžete užiť v Nízkych Tatrách, v Demänovskej doline.
 

Demänovská dolina Vám ponúka množstvo krásnych miest, reštaurácií a kaviarní, v ktorých môžete zažiť príjemné chvíle s Vašimi blízkymi. Vrbické pleso je romantickým miestom, kde môžete tráviť Babie leto. Krásne farby prírody, fauna, flóra a lavičky okolo plesa vytvárajú dokonalé miesto na oddych a relax počas slnečných jesenných dní.


Najkrajšie výhľady môžete zažiť priamo na vrchole Chopku, ktorý je tretím najvyšším vrchom v Nízkych Tatrách. Dosahuje výšku 2 024 metrov nad morom. Ide o mimoriadne vyhľadávaný vrchol, ktorý poskytuje rozsiahle kruhové výhľady. Cestou na Chopok sa určite zastavte v našom Hoteli Fis Jasná****. Náš tím Vám ponúkne chutné špeciality, teplé nápoje, či pohár kvalitného prosecca. Ochutnať môžete aj Á la carte menu od nášho šéfkuchára Dušana Čatlocha.


Ak chcete okrem prechádzok zažiť aj skutočné skvosty prírody, určite navštívte dve najznámejšie jaskyne v Demänovskej doline – Demänovská jaskyňa slobody a Demänovská ľadová jaskyňa.


Prechádzka Demänovskou jaskyňou slobody je skutočným umeleckým zážitkom. Okrem stalagmitov, stalagnátov a stalaktitov je možné vidieť rozličné farby jaskyne, tajuplný podzemný tok Demänovky a jej čarokrásne jazierka. Jaskyňa je jednou z najnavštevovanejších jaskýň na Slovensku. Dĺžka jaskyne je 11 117 m s výškovým rozdielom 130 m.


Demänovská ľadová jaskyňa sa nachádza v severnej časti svetoznámych Demänovských jaskýň. Tvorí ju trvalá ľadová výplň s bizarnými a mohutnými tvarmi podzemných priestorov, vzácnou jaskynnou faunou, ako aj bohatou históriou. Je jednou z najstarších známych jaskýň v Európe. Prehliadkový okruh má dĺžku 650 m a prevýšenie 48 m.


Tešíme sa na Vašu návštevu v Jasnej a do pozornosti vám dávame náš aktuálny akciový pobyt Romantická jeseň. Rezervujete si ho najvýhodnejšie priamo na našom webe


jesen v jasnej

jesenny pobyt na chopku

jesen v demanovej doline

 
TA

Vaša spokojnosť nás neustále poháňa vpred


"Luxus, skvelá poloha, exkluzívna kuchyňa, relax a pohoda v bazéne a wellness, profesionálne masáže a individuálny prístup k hostom. A aj náš štvornohý domáci miláčik si tento hotel zamiloval
Karol, 16. januára 2016 - pozrieť všetky hodnotenia