Letné aktivity v Jasnej

turistika v jasnej

Turistika

V Jasnej nájdete  veľké množstvo trás pre pešiu turistiku a treking.Trasy majú rôzne úrovne obtiažnosti, od náročných, až po tie, ktoré sú určené pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Vyberte si podľa vašej fyzickej kondície a v prípade, že sa v horách nie ste  doma, využite služby horských vodcov, s ktorými sa vaše aktivity v horách, stanú bezpečným dobrodružstvom.

 

 

 

rafting liptov

Rafting

Príď si vychutnať adrenalinový zážitok na Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši. Kanál je situovaný na ľavom brehu rieky Váh. Je to domovská trať našich olympíjskych víťazov – Michala Martikána a Eleny Kaliskej. Obťiažnosť kanála  je stredne ťažká. Pri tomto neopakovateľnom zážitku na Vás bude dohliadať team kvalitných a skúsených inštruktorov.

 

 

 

wakeboarding

Wakeboarding

Wakeboardový park sa nachádza na Areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši. Wakeboarding je vhodný pre miľovníkov vodných športov. Je to kombinácia vodného lyžovania a  snowboardovania so surfovacími technikami. Pri tejto aktivite sa jazdí na swoboardovej doske zvanej wakeboard alebo na krátkej, ale veľmi širokej vodnej lyži podobnej surfu. Jazdec je ťahaný vodným vlekom, pričom tí pokročilejší majú možnosť prekonávať umelo vytvorené prekážky.

 

 

 

clnkovanie v jasnej

Člnkovanie v Jasnej

Člnkovanie na vodnej hladine jazierka v Jasnej Vám dáva možnosť zažiť aktívny oddych spolu s krásnym výhľadom na Chopok. K dispizícií máte tiež aj vodné bicykle.

 

 

 

tarzania

Tarzania Jasná

Tarzania je určená všetkým, ktorí si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Nachádza sa blízko hotela Ostredok. Je postavená na stromoch a pozostáva z dvoch trás vo výške približne 4 – 7m.

 

 

 

liptov lasers

Liptov Lasers

Laser Game je tímová hra, ktorá dostane každého, kto má rád dobrodružstvo a zároveň ho neopustila istá hravosť. V hre zažijete veľa zábavy, pobyhu a adrenalínu. Užije si  tak dieťa, ako aj dospelý. V porovnaní s paintballom, pri laser game zabudnite na špinu či bolesť, alebo vypadnutie po zasiahnutí. V tejto hre  máte nekonečne veľa životov a tak si ju každý hráč môže vychutnať až do konca. A verte, nudiť sa naozaj nebudete.

 

Zdroj a ďalšie info: www.visitliptov.sk | www.jasna.sk | slovakia.travel

 

 
TA

Vaša spokojnosť nás neustále poháňa vpred


"Luxus, skvelá poloha, exkluzívna kuchyňa, relax a pohoda v bazéne a wellness, profesionálne masáže a individuálny prístup k hostom. A aj náš štvornohý domáci miláčik si tento hotel zamiloval
Karol, 16. januára 2016 - pozrieť všetky hodnotenia